FAQ

„Nebudu po použití produktů Fake Bake oranžová?“

Produkty Fake Bake jsou založeny na přírodní bázi a neobsahují žádné látky ani barviva, které by mohly způsobovat oranžové zabarvení.

„Mohu použít Vaše produkty i tehdy, když se chci opalovat na slunci?“

Žádný produkt z radu Fake Bake neobsahuje UV filtry, které by chránily pokožku před opálením. Pokožka vystavena slunečnímu záření se proto opaluje stejně, bez ohledu na to, zda přípravky používáte, nebo ne.

„Jak je to s koupáním u moře, v bazénu, ve wellness?“

Jakékoliv vodní aktivity nemají žádné negativní vlivy na opálení vytvořené produkty Fake Bake. S oblibou se požívají během celého roku, jako i v dovolenkovém období. Pokud chcete okouzlit bronzovým opálením už při první návštěvě pláže, nebo se nechcete/nemůžete opalovat, Fake Bake je správnou volbou.

„Mohu se spolehnout, že výsledný efekt opálení bude bez fleků?“

Produkty Fake Bake obsahují speciální formuli, která prostřednictvím smývatelné doprovodné barvy jasně indikuje místa, na které již byl přípravek nanesen. Při dodržení přesného postupu aplikace, nemíchat s produkty jiných značek a důkladně rozetřít, je opálený efekt rovnoměrný, bez skvrn a barevných rozdílů.

„Překryje mi Fake Bake pigmentové skvrny (Vitiligo)?“

Drobné kožní defekty se správným použitím produktů sjednotí do stejného odstínu. V případě opravdu výrazných pigmentových skvrn typu Vitiligo, barevný kontrast skvrn zjemňují, nebo zcela překryjí (výsledek je individuální - podle rozsahu a obsahu melaninu v pokožce).

„Mohu použít samoopalovací produkty Fake Bake ihned po holení?“

Odstraňování chloupků - holení, depilaci voskem a všechny druhy epilace proveďte min. 24 hodin před aplikací produktů Fake Bake.

„Je nutné si před použitím Fake Bake udělat peeling?“

Peelingová procedura se doporučuje provést a to před první aplikací přípravku z několika důvodů. Důkladně vyčistí pokožku, zbaví ji mastnoty a zároveň odstraní odumřelé kožní buňky z povrchu pokožky, které by mohly nepříznivě působit při aplikaci samoopalovacího přípravku. Peeling před aplikací samoopalovacího přípravku také výrazně prodlouží životnost opálení.

„Mohu používat Vaše produkty i na obličej?“

Všechny samoopalovací produkty Fake Bake se mohou používat na obličej. Mají lehké složení, neucpávají póry a pleť po nich působí svěže a zdravě.

„Jak pečovat o získané opálení a udržet si ho co nejdéle?“

Hydratujte-Hydratujte-Hydratujte! Nejdůležitějším faktorem péče a udržení si opálení se 100% výsledkem po celou dobu jeho trvání, je nedopustit, aby se pokožka a pleť nadměrně vysušovala. Tomu zabráníte jedině pravidelnou hydratací dobrými hydratačními produkty.

„Jsou vaše produkty testovány na zvířatech?“

Žádný produkt Fake Bake není testován na zvířatech.

„Mohu použít vaše produkty i tehdy, když jsem těhotná, nebo když kojím?“

Všechny produkty Fake Bake lze používat během těhotenství i během kojení. Samoopalovací složky obsažené v našich produktech jsou přírodní, pronikají a vytvářejí opálení jen ve vrchních vrstvách pokožky. Žádná složka obsažená v našich produktech neproniká do krve, krevního oběhu, plodové vody, placenty, plodu ani do mateřského mléka.